Zespół

Nasz wykwalifikowany zespół składa się z doświadczonych stomatologów, którzy poświęcają swoją pasję i umiejętności,
aby stworzyć dla Ciebie idealny uśmiech.

Lekarze dentyści

Zuzanna Baklińska-Bartyzel

Specjalista protetyki stomatologicznej

Założycielka Kliniki Uśmiechu i pasjonatka nowoczesnej stomatologii. Jest specjalistą protetyki stomatologicznej. Ukończyła kilkuletnie szkolenie specjalizacyjne w II Poradni Protetyki w Instytucie Stomatologii w Łodzi oraz zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w tej dziedzinie.
W swojej pracy skupia się na wysokiej jakości leczenia i komforcie pacjentów podczas zabiegów. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i...
Zobacz więcej

Marta Kopertowska

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego z oddziałem Lekarsko – Dentystycznym na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

W Klinice Uśmiechu przeprowadza zabiegi chirurgiczne : implantacje, regeneracje kości, ekstrakcje, resekcje. Korzysta z nowoczesnych metod leczenia. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, zapewniając najlepsze rozwiązania i bezpieczeństwo w czasie zabiegu.

Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji...
Zobacz więcej

Piotr Cybulski

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W Klinice Uśmiechu zajmuje się nowoczesną i minimalnie inwazyjną chirurgią: implantacje, regeneracje kości, skomplikowane ekstrakcje, resekcje. Nasi pacjenci są zachwyceni komfortem w trakcie przeprowadzanych zabiegów.
Zobacz więcej

Ewa Świniarska

Lekarz dentysta

Lekarz zajmujący się nowoczesną i estetyczną ortodoncją. Leczy dzieci i dorosłych, korzysta z aparatów stałych, ruchomych oraz nakładkowych. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, tworząc plan leczenia dopasowany do potrzeb i oczekiwań estetycznych.

Prowadzi kursy z zakresu logopedii ortognatycznej.
Zobacz więcej

Marlena Basińska

lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W klinice zajmuje się leczeniem zachowawczym, stomatologią dziecięcą oraz endodoncją. Leczenie prowadzi w ochronie koferdamu oraz w powiększeniu mikroskopowym.

Stale podnosi kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach, a zdobyte doświadczenia wykorzystuje w codziennej praktyce, tak aby zapewniać pacjentom najwyższe standardy...
Zobacz więcej

Kamila Wiśniewska

Lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jest również stypendystką programu Erasmus w Mediolanie, posiada dwa prawa wykonywania zawodu - w Polsce i we Włoszech. Członkini Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego, w 2023 roku ukończyła Curriculum Endodontyczne. W naszym gabinecie zajmuje się głównie nowoczesną endodoncją, stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach w...
Zobacz więcej

Higienistka

Milena Wojda

Dyplomowana higienistka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, zdrowy uśmiech naszych pacjentów stawia na pierwszym miejscu! Z ogromną pasją do zawodu wykonuje zabiegi związane z profilaktyką stomatologiczną. Swoją pracę wykonuje tylko w powiększeniu, podnosząc dokładność zabiegu. Od 2016 roku działa w branży stomatologicznej, z zamiłowaniem asystując do zabiegów z różnych dziedzin stomatologii. Regularnie uczestniczy w kursach, aby stale...
Zobacz więcej

Urszula Sosnowska

Dyplomowana higienistka

W Klinice Uśmiechu wykonuje zabiegi profesjonalnej higienizacji oraz asystuje podczas zabiegów stomatologicznych. Jest osobą sumienną i bardzo dokładną. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i dokłada wszelkich starań, aby każdy czuł się wyjątkowo i komfortowo podczas wizyty.
Zobacz więcej

Administracja

Łukasz Bartyzel

Dyrektor Zarządzający

Współzałożyciel Kliniki Uśmiechu, nadzoruje organizację pracy.

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista chorób wewnętrznych i medycyny pracy.
Zobacz więcej
Opinie pacjentów

dziękujemy, że jesteście z nami

    Umów wizytę

    zapraszamy serdecznie

    Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty!
    Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19